Народний депутат України

Олександр Співаковський

“АКТУАЛЬНО”. СПІВАКОВСЬКИЙ О.В.

Олександр Співаковський у студії телеканалу “Новий Чернігів”
Народний депутат України, перший заступник голови Комітету ВР з питань науки та освіти Олександр Співаковський нещодавно був гостем студії на телеканалі “Новий Чернігів”.
Бесіда відбувалася напередодні довиборів у славнозвісному 205-му окрузі, тож цілком зрозуміло, що розпочалася вона саме з цієї теми.
Олександр Співаковський поділився з чернігівською аудиторією думками з цього приводу і закликав містян прийти на виборчі дільниці і зробити правильний вибір — вибір заради кращого майбутнього свого міста.
Ще одна актуальна тема, яка постійно турбує українців — незалежно від аудиторії чи пори року: освіта, її якість і доступність. Тим більше, що зараз в Україні триває вступна кампанія. Чернігівські журналісти, зокрема, поцікавилися ставленням О.Співаковського – як першого заступника голови профільного парламентського Комітету – до зовнішнього незалежного оцінювання знань (ЗНО).
“Моє ставлення до ЗНО абсолютно позитивне. Але в тій моделі, в якій воно зреалізовано зараз — як серп, що відсікає певну частину молоді від доступу до вищої освіти, як засіб боротьби з неякісною освітою — це шлях в нікуди. Адже рівень освіченості нації визначається можливістю людей мати доступ до вищої освіти протягом усього їхнього життя”, – зазначив Олександр Співаковський.
Детальніше — у цьому відео, яке люб’язно надали журналісти телеканалу Н
овий Чернігів.