Народний депутат України

Олександр Співаковський

До наступного навчального року у Школі гуманітарної праці добудують новий корпус

Вже наступного року у навчально-виховного комплексу «Школа гуманітарної праці» Херсонської облради може з’явитися новий учбовий корпус. Півтори мільйони гривень на його добудову наприкінці вересня цього року виділив Кабінет Міністрів України на підставі звернення народного депутата України Олександра Співаковського.

Після введення нового корпусу в експлуатацію в учнів НВК нарешті буде велика актова зала, конференц-зала, приміщення для гуртків, а головне — близько десятка приміщень для навчальних класів. Як розповів директор закладу Артем Кияновський, наразі школа не здатна прийняти всіх охочих в ній навчатися. Через брак приміщень учні 11 класу, наприклад, проводять заняття в читальній залі шкільної бібліотеки. Тому виділені державою кошти допоможуть вирішити чимало нинішніх проблем ШГП.

«На освіту зараз не кожен звертає увагу. Дуже приємно, що особиста увага Олександра Співаковського дає нам можливість відбудувати цей невеличкий корпус з гарними умовами для наших дітей», – розповів директор НВК Артем Кияновський.

На новобудові вже повним ходом йдуть внутрішні роботи, розпочато загальну теплосанацію будівлі. Минулої п’ятниці, 3 листопада, подивитися, як засвоюються виділені державою кошти, до будмайданчика на подвір’ї ШГП завітали народний депутат України Олександр Співаковський та депутат обласної ради Юрій Рожков.

 

– Кошти, які виділяє Кабмін через відповідні субвенції, залишаються тут, у нас. Це є своєрідна інвестицію у майбутнє. Діти повинні відчувати, що є влада, яка робить все для того аби у Херсонщини було гарне майбутнє. Дуже сподіваюся, що вже через рік, ми зможемо святкувати відкриття цього корпусу. Це такий подарунок для наших дітей. Створення потужного освітнього середовища – ось та головна мета, заради якої ми працюємо, – зазначив після огляду новобудови Олександр Співаковський.

 

Прес-служба народного депутата Олександра Співаковського