Народний депутат України

Олександр Співаковський

Нардеп Співаковський звинуватив місцевих депутатів у корупціїї

Сьогодні депутати Херсонської міської ради в черговий раз продемонстрували, що власні інтереси вагоміші інтересів громади, перерозподіляючи мільйони гривень з бюджету на рахунки комунальних підприємств, які чомусь лише в Херсоні майже всі збиткові. Керівництво міста змінилось, а старі (минулої влади) непрозорі схеми перерозподілу коштів залишились.
Різко виступаючи на сьогоднішній сесії, народний депутат України Олександр Співаковський закликав місцевих обранців до відповідальності. Зокрема, запропонував їм відійти від корупційних схем, а громаді — більш суворо контролювати процес розподілу бюджету. Адже в умовах децентралізації влади більшість коштів буде залишатись на місцях, а значить саме від місцевих депутатів буде залежати якість нашого життя.
Але головне – прозорість у всьому і відсутність конфлікту інтересів. Не може депутат бути водночас і керівником комунального підприємства, сам собі виділяючи кошти з бюджету. Хто ж тоді буде його контролювати?
Звісно, цей критичний виступ не сподобався місцевим депутатам. Адже чи не вперше в стінах міської ради відкрито заговорили про корупцію, яка заважає розвиватись громадам. Може, прийшов час реальних змін?