Народний депутат України

Олександр Співаковський

Олександр Співаковський: Діюча парламентська коаліція збереже своє існування

Народний депутат України з фракції Партії «Блок Петра Порошенка» Олександр Співаковський впевнений, що, незважаючи на всі складнощі, діюча парламентська коаліція збереже своє існування. Про це він заявив ефірі Херсонського обласного телеканалу «Скіфія».

«Я абсолютно впевнений, що коаліція буде збережена. Тому що (у парламенті. – Ред.) є здорові сили», – сказав Співаковський, відповідаючи на запитання  журналістів про кризу в парламенті.

За словами нардепа, більшість депутатського корпусу в парламенті складають саме здорові сили, які усвідомлюють свою відповідальність за майбутнє країни.

«Незважаючи на те, що фракція Олега Ляшка вийшла з коаліції, ви ж бачите, що і «Самопоміч» залишилася, і «Батьківщина» залишилася (у складі коаліції. – Ред.), тому що вони розуміють: тільки разом ми здатні дати відсіч зовнішній агресії», – зазначив депутат.

Крім того, Олександр Співаковський додав, що не бачить негативу в тому, що “Опозиційний блок” проголосував за конституційні зміни. На його думку, це свідчить про те, що в тій фракції також є чимало відповідальних депутатів, яким небайдуже майбутнє країни. І, щоб не допустити протистояння в суспільстві, вони готові йти на розумні компроміси.

«Крім того, “Опозиційний блок”, так чи інакше, вибирали люди, і ми повинні поважати цей вибір. Так, нам можуть не подобатися окремі політики. Але, якщо люди працюють зараз на збереження України, її соборності, то ми повинні приймати їх позитивну енергію», – вважає Співаковський.

Парламентар впевнений, що, пройшовши через кризу, парламентська коаліція існуватиме і далі. Більше того, за прогнозами Співаковського, через якийсь час фракція Олега Ляшко знову примкне до парламентської більшості. Він спілкується з депутатами від Радикальної партії і там «не виключають сценарію повернення цієї фракції».

«Шлях розвалу коаліції, розвалу Верховної Ради – це якраз той сценарій, який намагаються реалізувати з Кремля. Але, думаю, ми пройдемо цей складний шлях. Знайдуться у фракцій і сила, і політична воля до збереження коаліції », – констатував Співаковський.

Джерело