Народний депутат України

Олександр Співаковський

Олександр Співаковський – ефективний нардеп і завжди відстоюватиме інтереси освітян, – Микола Бабенко

177 випускників Херсонського фізико-технічного ліцею успішно склали зовнішнє незалежне тестування. Всі без винятку подолали прохідний поріг (цього року він становить 150 балів) для вступу до вищої школи. В обласному академічному музично-драматичному театрі імені Миколи Куліша відбувся урочистий випускний бал. Колектив ФТЛ попрощався зі своїм 30-им випуском, а учні шести одинадцятих класів закружляли в останньому шкільному вальсі.

Людмила Федорівна Видриган випустила свій останній 11-Д. Була вихователем протягом двох старших класів.

«З того моменту, як вони прийшли до мене у 9-й клас, зараз, звісно ж, діти дуже змінились, стали набагато дорослішими і більш самостійними. Хочу побажати своїм випускникам ніколи не впадати у відчай і вірити в себе», – побажала вихователь 11-Д.

30 років Фізико-технічний ліцей при Херсонському національному технічному університеті та Дніпропетровському технічному університеті займається підготовкою і вихованням національної еліти з точних наук.

«30 років тому Микола Іванович Бабенко розпочав справу «з нуля» і створив заклад елітарної освіти, який дає можливість талановитим дітям в певних галузях досягати особливих успіхів. Сотні ліцеїстів – переможці всеукраїнських олімпіад, десятки – завойовують золоті, срібні, бронзові медалі на міжнародних конкурсах з фізики. Це фантастичний результат, який ми маємо від ФТЛ. І дуже хочеться, щоб такі заклади були на Херсонщині і давали можливість дітям капіталізуватись тут, а не деінде. І мені, як обраному ректору ХДУ, хочеться, щоб критична маса цих дітей приходила до нас, бо нам потрібні математики, фізики, програмісти – люди, які створюють велику додану вартість», – підкреслив народний депутат України Олександр Співаковський, який прийшов привітати колектив ФТЛ з 30-им випуском.

Микола Іванович Бабенко викладав астрономію у майбутнього народного депутата. І зараз ліцей відчуває підтримку Олександра Співаковського. Він лобіював виділення коштів державної субвенції на ремонт аварійної покрівлі та утеплення приміщень ліцею.

«Матеріально-технічна база ліцею на 90% забезпечена всім необхідним, аби ефективно функціонувати і давати високі результати. Всі 177 випускників подолали поріг вступу до вишів і вже скоро стануть студентами тих спеціальностей, які обрали. Завдяки підтримці народного депутата ми оновили споруду закладу, адже важливо в якх умовах навчаються діти: відремонтували дах і зробили термосанацію приміщень. Разом з іншими освітянами підтримував і буду підтримувати Олександра Володимировича у його бажанні йти до Верховної Ради України, тому що він ефективний народний депутат і завжди відстоюватиме інтереси освітян і просуватиме просвітницькі ідеї», – сказав директор ФТЛ Микола Бабенко.

Прес-служба народного депутата Олександра Співаковського