Народний депутат України

Олександр Співаковський

Олександр Співаковський: Поки Україна має таку талановиту молодь, вона може сподіватись на гідне майбутнє

Про це народний депутат України Олександр Співаковський говорив у стінах Херсонського державного університету, де розпочався V Всеукраїнський фестиваль-конкурс диригентського мистецтва «Музична Таврія».

Мета цього конкурсу – виявлення і підтримка творчо обдарованої молоді, популяризація творчості українських та зарубіжних композиторів, обмін науково-методичним досвідом навчання та підготовки диригентів симфонічних та народних оркестрів, розвитку та престижу української школи диригентського мистецтва, привернення уваги громадськості до проблем розвитку інструментального музичного мистецтва України.

З вітальним словом виступив народний депутат України Олександр Співаковський: «До тих пір, поки Україна має таку талановиту молодь, вона може сподіватися на гідне майбутнє, – звернувся він до учасників і організаторів “Музичної Таврії”. – Саме ви стоїте на захисті фундаменту нашої країни – її духовності. Від вас іде така наснага, така велика любов, з якою Україна неодмінно знайде своє достойне місце в світі!»

П’ятий Всеукраїнський фестиваль «Музична Таврія» лише розпочався. Імена його переможців буде оголошено 3 квітня, після завершення третього туру. Але, як стало відомо, один із тих, кого підсумками конкурсу буде визнано одним із найкращих диригентів країни, отримає від народного депутата України Олександра Співаковського персональний приз.

А поки що нагороду для одного з переможців конкурсу народний депутат передав декану факультету культури і мистецтв ХДУ Миколі Левченку.

Джерело