Народний депутат України

Олександр Співаковський

Олександр Співаковський випускникам фізико-технічного ліцею: «Вам розбудовувати Україну і своє рідне місто»

У суботу, 28 травня, радісний шкільний дзвоник сповістив про закінчення навчального року для учнів Херсонського фізико-технічного ліцею. Вже 27-й раз в історії цього славного навчального закладу.

Для 184 випускників ФТЛ дзвоник, що пролунав сьогодні, був дійсно останнім. Для них починається нове, вже самостійне життя.

фт2

Хлібом-сіллю на вишитому рушнику проводжали у поки незвідану даль своїх вже дорослих дітей батьки.

Високо нести горде їм’я ліцеїста в Україні і світі побажав цьогорічним випускникам незмінний директор ФТЛ Микола Бабенко.

Тепло, від щирого серця вітали вже колишніх ліцеїстів і високі гості – голова Херсонської облдержадміністрації Андрій Гордєєв, міський голова Володимир Миколаєнко, секретар міської ради Олена Урсуленко, а також викладачі та батьки.

Народний депутат України, перший заступник голови Комітету ВР з питань освіти та науки Олександр Співаковський закликав молодь, яка вже завтра робитиме свій перший самостійний вибір у дорослому житті, завжди залишатися патріотами України і свого рідного міста.

Спиваковский ФТЛ

«Сьогодні тут відчувається шалена концентрація інтелекту. Ви є потужною майбутньою елітою України, від якої залежатиме, в тому числі,  соборність і єдність нашої держави. Пам’ятайте про це. І якби не склалася ваша доля, який би шлях ви не обрали, ніколи не забувайте своїх вчителів, свій ФТЛ — фантастичний технічний ліцей. А ще завжди пам’ятайте свій рідний Херсон. Для вас це – найсвятіше місце на Землі. Людина сама формує своє майбутнє. Тож кому, крім вас, таких розумних і молодих, розбудовувати наше місто? Повертайтеся сюди, вас тут завжди чекатимуть», – звернувся до юнаків і дівчат у своїй промові народний депутат.

Прес-служба народного депутата Олександра Співаковського