Народний депутат України

Олександр Співаковський

Практика є важливим етапом підготовки студентів до майбутньої професії, – Олександр Співаковський

Це підкреслив народний депутат України Олександр Співаковський на зустрічі з студентами факультету дошкільної та початкової освіти Херсонського державного університету. Навчальна практика з організації дозвілля дітей дошкільного та молодшого Буревістник». Прикро, але віку традиційно вже 19 років поспіль проходить у таборі «Не міг залишить не мав змоги профінансувати цю поїздку.навчальний заклад цього року р СпіваковськийОлександосторонь цієї проблеми

«Практика, без перебільшення, є чи не найяскравішою сторінкою студентського життя, саме під час проходження практики набуваються навички спілкування з людьми, роботи в колективі, вміння організувати позашкільну роботу тощо. Для майбутнього вчителя це надзвичайно важливо», – сказав Олександр Співаковський.

Практика проходить у формі ділової гри, під час якої студенти набувають навичок роботи з дітьми та отримують практичний досвід навчально-методичного супроводження усього навчального та виховного процесу, тобто того, що потім використовуватимуть у свої подальшій роботі.

13227710_533286773510330_7565352455519041380_o

 

Прес-служба народного депутата Олександра Співаковського