Народний депутат України

Олександр Співаковський

Президент відвідав Херсонську державну морську академію

Одна з зустрічей сьогодні Президента України Петра Порошенка  на Херсонщині з курсантами і викладачами Херсонської державної морської академії. Ректор – Володимир Ходаковський. ХДМА заснована в 1834 році.
Sequence 01.Still008
Заклад складається з трьох структурних підрозділів: Професійно-морського ліцею ХДМА, який готує фахівців робочих спеціальностей навчально-кваліфікаційного рівня «кваліфікований робітник», Морського коледжу ХДМА, який готує фахівців плавальних та суднобудівних спеціальностей навчально-кваліфікаційного рівня «молодший спеціаліст» та, власне, Академії, яка готує фахівців плавальних спеціальностей навчально-кваліфікаційного рівня «бакалавр», «спеціаліст» та «магістр». Навчальні плани ХДМА інтегровані, тому випускники як ліцею, так і коледжу можуть продовжити своє навчання в інших структурних підрозділах ХДМА.

Це все забезпечує успіх випускників закладу, які затребувані як в Україні, так і за кордоном. Бо бути випускником ХДМА – престижно.

Sequence 01.Still024

Тож і запитання до Президента України Петра Порошенка від курсантів сьогодні були продуманими і серйозними: і щодо візового режиму, перспективи української освіти, і щодо розвитку вітчизняної морської галузі . Бо попри все – вони мріють працювати на українських суднах.

Sequence 01.Still009
 Прес-служба народного депутата Олександра Співаковського