Народний депутат України

Олександр Співаковський

Привітання до Дня Молоді

Сьогодні в української молоді «професійне» свято, і я щиро бажаю нашим юнкам та юнакам відсвяткувати його креативно, цікаво та весело!

x-vr_fzdalo

Бути молодим завжди прекрасно. Це час яскравих мрій і сподівань, нестримного бажання діяти і дивувати світ, активного пошуку власного шляху у житті.

Це взагалі незабутній час пізнання себе і самоствердження. Лише в юності ти так віриш у свої сили, що переконаний: у світі немає нічого недосяжного. Ти незалежний і безстрашний, бо ще необтяжений вантажем невдач і помилок…. Тобі багато чого прощається лише через те, що ти ще молодий. Недарма ж кажуть, що юність завжди отримує більше, ніж витрачає.

fvIxg1spjdY

Дійсно, юність – наче щедрий аванс, який дає нам усім доля. Як скористаєшся цим «авансом», так і складеться подальше життя. А згаєш — Молодість піде до іншого:))

Тому, юні друзі, моя вам порада: не витрачайте часу на дрібниці. Мрійте не про банальне – про велике. Ставте перед собою високі цілі і — досягайте їх. Вам зараз усе під силу!

Вчіться, вдосконалюйте себе, мандруйте і пізнавайте світ. Але – завжди залишайтеся патріотами України. Бо це зараз ви потроху вибудовуєте власне майбутнє, а невдовзі станете архітекторами української держави. Саме на вас, вашу освіченість, компетентність і порядність, Україна покладає свої надії та сподівання!

Хочу побажати молоді (за віком і серцем) творчого запалу, невичерпної енергії, незалежності думок та сил для втілення в життя всього, до чого прагне ваш розум, душа та тіло. Дерзайте, вірте в себе і будьте щасливі!

Слава Україні!

z7_6HItRRh4

P.S. За фото дякую студентам кафедри інформатики, програмної інженерії та економічної кібернетики ХДУ

Олександр Співаковський, народний депутат України