Народний депутат України

Олександр Співаковський

Привітання до Дня студента!

Сьогодні Міжнародний день студента! Свято всіх спудеїв світу — і тих, хто зараз носить заліковку у кишені, і тих, хто давно залишив стіни alma mater. Студентські роки, мабуть, найкращий період у житті людини, сповнений романтики, безтурботності і першого усвідомлення власної дорослості. І щасливий той, хто зумів прожити роки свого студентства насичено і повно. Це потім спогади на все життя!


Та студентські роки це, перш за все, безмежні можливості для вибору свого шляху. Це той нетривалий проміжок часу, коли для рішучих і цілеспрямованих відкриті абсолютно всі дороги. Коли кожен зроблений тобою крок (як – і не зроблений!) неодмінно позначиться на твоєму майбутньому.
Тож, мої юні друзі, не упустіть свого шансу: вчіться, дерзайте, втілюйте в життя свої найсміливіші ідеї та мрії (щоб потім не було нестерпно боляче за згаяні роки, як казав один персонаж із минулого:)) Нехай ваша жага знань не зникає з роками. Ви — світла надія своїх батьків і цілої країни!
Щиро бажаю усім студентам мудрих наставників, творчого драйву і радості нових відкриттів. Щастя вам, любові і віри в себе. І нехай радість неповторних студентських років залишиться з вами на все життя!

1430921031_pozdravleniya_s_dnem_studenta-123

Олександр Співаковський, народний депутат України