Народний депутат України

Олександр Співаковський

Привітання до Дня захисника України!

Дорогі друзі! Вітаю усіх із Днем захисника України!

Це справді національне свято — свято всіх тих, хто боронив колись і боронить зараз від ворожих посягань рідну Україну, її незалежність та суверенітет. Тих, хто ціною власного життя захищає наше сьогодення і забезпечує прийдешнім поколінням шанс на гідне майбутнє.

Так колись українські козаки виборювали право нашого народу жити під вільним небом, на своїй землі. Сучасні українські військові показали себе справжніми нащадками козацької слави. Тож цілком логічно, що своїх захисників Україна тепер вшановує на велике козацьке і християнське свято – у день Покрови Пресвятої Богородиці. Це символ зв”язку поколінь і нагадування усім нам, що справжня історія нашої країни героїчна в усі часи її існування.

Тому сьогодні ми схилимо голови і згадаємо із вдячністю всіх наших Героїв, які поклали свої життя за соборну Україну, за її вільне небо, за кращу долю для всіх нас. Ми ніколи цього не забудемо. Герої не вмирають!

Ми привітаємо зі святом наших військових, нацгвардійців, добровольців, волонтерів — всіх тих, хто зараз вписує нові героїчні сторінки в нашу історію, хто своєю працею щодня наближає нашу Перемогу. Це буде важко, але ми спробуємо віднайти потрібні слова, щоб висловити їм свою безмежну вдячність за мирне небо над нашими містами, за спокій домівок, за усмішки дітей.

14 жовтня ніколи не було на наших теренах буденним днем. А тепер уже ніколи і не буде. Захист Батьківщини сьогодні став справою усіх українців. Ми вкотре довели собі і всьому світові, що згуртований і патріотично налаштований народ здатен протистояти будь-якому агресору.

Хочу побажати усім нам зберегти цю єдність і це почуття відповідальності за власну країну.

Миру нам усім і злагоди. Ми все здолаємо. Бо країна, у якої є такі захисники, неодмінно переможе!

62564166

Олександр Співаковський, народний депутат України