Народний депутат України

Олександр Співаковський

Роль вчителя-наставника у житті кожної людини

Сьогодні у Херсонському академічному музично-драматичному театрі ім. Миколи Куліша відбулись урочистості з нагоди 238 річниці нашого міста. Звертаючись з привітанням  до громади, Олександр Співаковський закцентував на ролі вчителя-наставника у житті кожної людини, підкресливши, що саме їм ми завдячуємо своїм успіхам. Народний депутат України Олександр Співаковський відзначив спортивного тренера і педагога, вихованці яких досягли успіхів не лише в нашому регіоні.

Це –  Бенедик Елла Дмитрівна, заслужений тренер України, тренер вищої категорії Херсонської дитячо-юнацької спортивної школи № 6 Херсонської міської ради. Саме її вихованка  Мерешко Єлизавета,  у 2016 році на чемпіонаті Європи з плавання серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату принесла Україні 8 медалей та на дистанції 400 м вільним стилем встановила новий світовий рекорд. На параолімпійських іграх, які зараз проходять у Ріо-де-Жанейро (Бразилія) Ліза вже здобула 3 золоті та 1 бронзову медаль.

На сцену театру вийшла сьогодні і Дубенюк Олена Олександрівна, учитель математики та економіки Херсонського фізико-технічного ліцею . Адже саме вона підготувала єдиного учня в нашому місті, який здобув  200-балів на ЗНО з математики.

Прес-служба народного депутата Олександра Співаковського