Народний депутат України

Олександр Співаковський

Шановні друзі! Дорогі наші ветерани!

У ці травневі дні разом з іншими європейськими народами ми відзначаємо вже сімдесят другу річницю нашою спільної перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Ми схиляємо голови в пам’ять про тих, хто під різними прапорами, але з великою жагою справедливості, виборов Перемогу і приніс людству мир і надію.

Перед ними ми завжди будемо в неоплатному боргу – за обірвану юність, за мужність і самопожертву, виявлені і у роки воєнного лихоліття, і у важкі будні відбудови країни з руїн. Вічна слава полеглим, честь і слава – живим!

Для українського народу свято Перемоги завжди було і буде особливим. Щоб не сталося, воно залишатиметься символом героїзму, величі духу і вдячної пам’яті про тих, хто віддав свої життя за мир і свободу.

Україна зараз знову опинилася на передовій захисту європейської цивілізації. Та можна бути впевненим: сьогоднішні українські герої зупинять агресора і повернуть у наші родини мир і спокій. Бо у війні завжди перемагає той, хто захищає свою землю. Наші діди і батьки це довели.

Тож нехай це величне свято додасть їм і всім нам сили, віри, оптимізму та об’єднає нас у прагненні жити у вільній і щасливій державі! Миру всім нам, єдності та добробуту.

 

Народний депутат України
Олександр Співаковський