Народний депутат України

Олександр Співаковський

Шановні працівники освіти! Дорогі мої колеги і друзі!

Дозвольте від щирого серця привітати вас із професійним святом і висловити глибоку подяку за вашу самовіддану працю, за ваш талант, за душевну щедрість і безмежну любов до професії. Та насамперед — за те, що навіть в умовах нашого суперечливого сьогодення ви попри всі труднощі сумлінно робите свою справу. Бо гостро усвідомлюєте свою величезну суспільну відповідальність, бо – так велить вам ваше серце.


Натхненна вчительська праця в усі часи була запорукою морального та інтелектуального зростання нації. Тому що головне призначення вчителя — навчити людину бути Людиною. І яких би змін не зазнавали умови та засоби виховання, які б реформи не проводилися, ця висока місія в усі часи залишається незмінною.
Щодня у класах та аудиторіях ви натхненно і послідовно формуєте нову генерацію громадян, передаєте новим поколінням не лише знання, а й наші духовні цінності та традиції.
І те, що українці, попри неймовірні труднощі, обрали твердий курс на демократію, на загальнолюдські цінності – яскраве свідчення того, що освітяни добре робили свою справу. Це ваші учні, яких ви виховали справжніми людьми і патріотами, боронять зараз нашу державу від агресора, завзято працюють в тилу.
Напевне, суспільство мало б більш гідно поціновувати вчительську працю. Та для нашої країни сьогодні головним пріоритетом вимушено стали військові потреби. Проте навіть в цих умовах у проекті кошторису на 2017 рік освіта визначена Урядом другою за пріоритетністю галуззю.
Нарешті у влади є усвідомлення того, що вчитель є ключовою фігурою перетворень в країні, а тому його праця має гідно оплачуватися. Це додає оптимізму. Ми неодмінно піднімемо престиж українського вчителя на належну висоту. В усякому разі, перші важливі кроки в цьому напрямку вже зроблені.

Дорогі мої колеги! Напередодні професійного свята хочу побажати вам і вашим родинам добробуту, терпіння і віри. Наснаги вам і нових педагогічних звершень! Нехай ніколи не полишає вас творче натхнення і прагнення творити добро. Зі святом!

14441162_590227854482888_8796968092658827882_n

Олександр Співаковський, народний депутат України