Народний депутат України

Олександр Співаковський

Сьогодні освіта в Україні змінюється та вдосконалюється,- Олександр Співаковський

Про це на власній сторінці у ФБ написав народний депутат України Олександр Співаковський.

Сьогодні освіта в Україні змінюється та вдосконалюється,- Олександр Співаковський

Сьогодні мені випала честь взяти участь у відкритті Сьомої міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти» та Третьої міжнародної виставки закордонних навчальних закладів освіти «World Edu». Виставка триватиме три дні і представляє 750 учасників, десятки університетів, інститутів, коледжів, загальноосвітніх шкіл, професійно-технічних закладів із 25 регіонів України, Польщі, Канади, Латвії, Словаччини, Франції, Німеччини та ін.

Ця виставка наочно демонструє, що сьогодні освіта в Україні, незважаючи на той плачевний стан в якому вона знаходиться, зберігає свій високий потенціал, змінюється та вдосконалюється.

Від імені Голови Верховної Ради України Володимира Гройсмана, народних депутатів, та від себе особисто, подякував нашим освітянам за їхню складну та благородну працю, за їхній безцінний внесок у виховання та розвиток майбутніх поколінь на благо нашої країни.

Надзвичайно приємно було побачитись зі своїми земляками з Херсону, які представляли Херсонську державну морську академію та рідний Херсонський державний університет.

Джерело