Народний депутат України

Олександр Співаковський

Співаковський: Безпечна дорога до школи — це перше, про що має потурбуватися громада

Розбитий вщент асфальт, величезні ями — такий вигляд має проїзд між багатоквартирними будинками №171 та №173 по вул. Перекопській у Херсоні. Під час дощів провулок перетворюється на справжнє озеро, навіть машиною прохати по ньому непросто. Однак учні загальноосвітньої школи №36, незважаючи на будь-які примхи погоди, змушені щодня долати цю «смугу перешкод». І аж ніяк не через любов до екстріму, а тому, що це єдина, безальтернативна дорога до навчального закладу.

Батьки і адміністрація школи вже багато років намагаються привернути увагу міської влади до цієї проблеми, проте марно. За понад двадцять років цьому міжбудинковому проїзду, яким щодня ходять до школи понад 400 дітей, ще жодного разу не пощастило попасти до титульних списків на ремонт. Тож не дивно, що від асфальтного покриття тут залишилися лише згадки.

А до смуги перешкод за цей час додалося ще одне щоденне випробування – інтенсивність руху транспорту на вул.Перекопській. Останніми роками вона зросла в рази, тож дітлахам, що йдуть до школи з боку Слобідки, перетнути дорогу стало непросто, особливо – в сутінках. Адже херсонські водії, як відомо, лише за рідким виключенням звертають увагу на «зебру».

Таким чином звичайна дорога до школи перетворилася за ці роки на серйозне випробування для школярів та їхніх батьків. Стурбовані безпекою малечі, вони, разом із адміністрацією школи, представниками квартального комітету, написали колективного листа до народного депутата України Олександра Співаковського, в якому просять його домогтися від міської влади вирішення цієї проблеми.

Цього тижня Олександр Співаковський звернувся до міського голови Херсона Володимира Миколаєнка з проханням віднайти в міському бюджеті кошти на ремонт дорожнього покриття згаданого міжбудинкового проїзду, а також розглянути можливість встановлення на цій ділянці вул.Перекопської додаткового освітлення та миготливого світлофора.

– Дорога, якою діти щодня йдуть за знаннями до школи, повинна бути простою і безпечною. І це те, про що найперше має потурбуватися громада, – переконаний нардеп.

 

Прес-служба народного депутата Олександра Співаковського