Народний депутат України

Олександр Співаковський

Співаковський розповів про те, що необхідно для того, щоб концепція нової школи стала реальністю

Без правового і фінансового забезпечення концепція нової української школи ризикує залишитися просто красивою картинкою – вважає народний депутат України, перший заступник голови Комітету ВР з питань науки та освіти Олександр Співаковський.
За його словами, якщо не буде виписаний покроковий план забезпечення юридичного та фінансового підгрунтя шкільної реформи, нову концепцію спіткає така ж сама доля, як і Закон «Про вищу освіту», який через майже два роки після прийняття так і не був повністю імплементований. Або ж — Закон «Про наукову та науково-технічну діяльність» (він також так і не запрацював, оскільки на його підтримку поки що прийнята лише одна урядова постанова з 18 необхідних).

Sequence 03.00_20_28_27.Still007
«Потужна команда юристів має чітко прорахувати, де і в які закони ми повинні внести зміни, які постанови Кабміну прийняти тощо. Все це потрібно розписати і в часі, і в ресурсах. Не забути ні про друк нових підручників, ані про перепідготовку вчителів, навіть — про відкриття учнями особистих аккаунтів та електронних кабінетів… Це – системна реформа. Але якщо не виписати покрокову мапу її реалізації за юридичними та фінансовими аспектами, всі ці плани залишаться просто красивою картинкою», – наголосив Олександр Співаковський у своєму виступі на серпневій нараді педагогічних працівників Херсонської області.

Прес-служба народного депутата Олександра Співаковського