Народний депутат України

Олександр Співаковський

Справжня реформа розпочинається з повернення поваги до вчителя — Олександр Співаковський

Справжні реформи в освіті мають розпочатися з повернення поваги до вчительської професії — переконаний народний депутат України, перший заступник голова Комітету ВР з питань освіти та науки Олександр Співаковський.

b5862644-441c-4e1f-9be2-a4051f209fb6


«Вчитель є центральною постаттю освітньої реформи, постаттю, яка визначає якість освіти. Тому справжня реформа в освіті розпочинається з повернення поваги до вчителя», – наголосив парламентар, звертаючись до учасників серпневої конференції педагогічних працівників Херсонщини, яка відбулася сьогодні у приміщенні Херсонського обласного академічного музично-драматичного театру ім.М.Куліша.

На думку нардепа, розбудовувати нову українську школу зі «старими» вчительськими зарплатами — це нонсенс. Саме тому профільний парламентський комітет, за його словами, одним із першочергових завдань визначає повернення фінансування освітньої галузі на рівень 7% ВВП, що дасть змогу підвищити заробітну платню педагогічним працівникам.
І в цьому питанні, як підкреслив О.Співаковський, МОН України та Комітет ВР з питань науки та освіти мають узгоджену позицію.
«Потрібно зробити все, зоб повернути повагу до вчителя, до вчительської професії», – підкреслив Олександр Співаковський.

a5356ec5-795d-41f3-bd91-e3c3096c0d88

Прес-служба народного депутата Олександра Співаковського