Народний депутат України

Олександр Співаковський

Якщо ми хочемо, щоб молодь не виїжджала з Херсона, ми повинні розвивати  інфраструктуру міста, – Олександр Співаковський

Історія Обласного палацу молоді та студентів сягає 1965 року, тоді його в Херсоні називали Палац культури текстильників. Чимало відомих людей  нашого міста саме тут розпочинали і свій творчий шлях, і просто формували себе як особистість. А головне, що він за роки став справжнім  храмом культури.

“Палац молоді і студентів має  соціальне значення для регіону. Якщо ми хочемо, щоб молодь не виїжджала з Херсона, ми повинні розвивати інфраструктуру міста. Відродити цей об’єкт, переформатувати – таке стоїть перед нами  завдання – сказав Олександр Співаковський на брифінгу “Перспективи розвитку інфраструктури Херсонщини”. – 49 років тому я востаннє грав на акордеоні “Полонез Огіньского” саме в залі Палацу текстильників, тому  для мене це – особисте. Вже зроблені владою кроки по його відновленню- крісла нові придбано, реконструйована котельня. Хочу подякувати і голові Херсонської облдержадміністрації Андрію Гордєєву, голові обласної ради Андрію Путілову, керівництву міста, народним депутатам України від Херсонщини і   колегам-нардепам з інших регіонів  за єднання навколо ідеї відродження потужного культурного об’єкту. І це не останній об’єкт з формування духовної безпеки нашої країни” .

На брифінгу було озвучено, що в 2016 році на термосанацію Обласного Палацу молоді і студентів (це капітальний ремонт із утепленням стін, заміною вікон, дверей і вітражів) із Державного фонду регіонального розвитку  виділяється 3 млн 566 гривень. Повна вартість будівництва  близько 4млн. гривень.  Важливо, що реаліазація проекту можлива за умови співфінасування місцевою громадою.

 

Прес-служба народного депутата Олександра Співаковського