Народний депутат України

Олександр Співаковський

З Днем Науки!

Щиро вітаю науковців, вчених, дослідників і усіх тих, хто щоденно і невтомно рухає вперед  національну науку, з професійним святом. Це завдяки вашому таланту, високому професіоналізму, важкій праці і самовідданості, українська наука, попри одвічну проблему недофінансування, розвивається, має визнані світом сучасні наукові школи і технологічні розробки.

Україна по праву пишається здобутками своїх вчених і водночас покладає на них великі сподівання. Адже в наш час високих технологій та інноваційного розвитку наука перестає бути просто важливим стратегічним ресурсом держави, вона перетворюється на визначальний чинник розвитку суспільства, економіки та й взагалі авторитету країни на міжнародному рівні.

Наша українська наука має гарні традиції і величезний потенціал. І здатна дати достойну відповідь на ті виклики, які постали зараз перед Україною, бути надійним підґрунтям її модернізації, щоб забезпечити достойне майбутнє своїй країні та нам, її громадянам.

Зі святом, дорогі колеги! Бажаю всім добра та злагоди, творчого натхнення і нових відкриттів на славу науки та рідної України!

Народний депутат України
Олександр Співаковський