Народний депутат України

Олександр Співаковський

ЖЕК пішов, залишивши проблеми. Що робити?

  • з таким питанням до приймальні народного депутата України Олександра Співаковського звернулися мешканці будинку №4 по вулиці Привокзальній.

Кілька тижнів тому городяни, що проживають у цьому будинку, утворили ОСББ. Але від ЖЕКу, що пішов у небуття, новоствореному об”єднанню співвласників залишилася у спадок купа проблем. Мешканці будинку звернулися до приймальні нардепа за юридичною консультацією щодо того, з чого почати їх вирішення.

Наприкінці цього тижня помічники народного депутата Олег Баркаренко та Олексій Саковніч, який, до того ж, є керівником громадської приймальні, зустрілися з мешканцями будинку №4 по вулиці Привокзальній.

2

Дійсно, спадок, отриманий від ЖЕКу, сумний (напевне, як і в більшості ОСББ). Будинок потребує не лише поточного, а й капітального ремонту. Однак позитивом є те, що виконком Херсонської міськради все ж таки включив ремонт підвалу будинку до титульних списків. Проте, як стверджує голова новоствореного ОСББ, підрядник та управління ЖКГ мають намір “зекономити” на цьому об”єкті, в рази зменшивши суму витрат на ремонт у порівнянні з узгодженим виконкомом кошторисом. Зокрема, з попереднього списку підрядником було виключено ремонт опалювальної труби (якій, між іншим, вже майже 30 років).

3

До того ж, будинок має цілий набір інших «стандартних» для херсонських багатоповерхівок проблем, як то: освітлення двору, ремонт ліфтів, відсутність дитячого майданчику тощо. Як вирішити їх? – запитували мешканці. По всім питанням помічники народного депутата надали активістам новоствореного ОСББ роз’яснення та консультації щодо їх ефективного та оперативного вирішення.

Окрім цього, мешканці будинку звернулися стосовно ще однієї своєї давнішньої проблеми. Поряд із будинком проходить дорога до складу будматеріалів. Багатотонні вантажівки вже розбили навіть той її відрізок, який було відремонтовано цьогоріч. Адже за  тоннажністю машин ніхто не слідкує. Шум, сморід, пил вже давно стали «нормою» життя для мешканців будинку по вул.Привокзальній.

Помічники народного депутата Олексій Саковніч та Олег Баркаренко взялися вирішити і цю проблему. Вони вже готують від імені Олександра Співаковського депутатські звернення до відповідних органів влади.

Прес-служба народного депутата Олександра Співаковського