Народний депутат України

Олександр Співаковський

Зустріч з ветеранами війни

Сьогодні у приміщенні Дніпровської райради відбулася зустріч з ветеранами війни, що проживають у цьому районі нашого міста, присвячена Дню примирення та Дню Перемоги. На превеликий жаль, тих людей, що пройшли ту страшну війну, і навіть тих, хто просто народився і жив у часи Другої світової, залишається все менше і менше… Тому сьогоднішня зустріч вийшла  камерною, але від цього, мабуть, більш душевною і щемною.

21607ac5-67b8-4130-b1eb-2ecfb9b8875f

Так хочеться побажати нашим ветеранам жити якомога довше, жити у мирі і достатку. Вони дуже потрібні нам, особливо зараз. На своїх плечах вони винесли страшний тягар війни, а потім із руїн відбудували країну у повоєнні роки. Для всіх нас вони були і залишаються прикладом справжнього патріотизму та яскравим свідченням того, що навіть у найжорстокішій війні завжди перемагає той, хто захищає свою землю.

1a4771f0-a4ed-4e18-895c-b492c6db1bf5

Шановні наші ветерани, ми, ваші діти повинні знати про ваші подвиги і розуміти ваше життя. Бо світле майбутнє для своєї країни можливо побудувати лише в одному випадку — якщо час від часу озиратися назад і намагатися осмислити події минулого. Здоров’я вам, живіть якомога довше, і нехай небо над нашою Україною завжди буде мирним!

Олександр Співаковський, народний депутат України